FAQ

Co się dzieje w momencie, kiedy złożę zamówienie?

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas email, który potwierdza dokonanie zakupu. Acnezine zostanie do Ciebie wysłane w przeciągu kilku dni roboczych w dyskretnym opakowaniu.

Kim jesteście? Jak się z Wami skontaktować?

Prosimy odwiedź naszą stronę kontakt, aby uzyskać szczegółowe informacje

Jak szybko dotrze do mnie przesyłka?

Państwa zamówienia są wysyłane przez nas jak najszybciej po ich otrzymaniu - w przypadku przedpłaty wysyłane są na następny dzień roboczy po zaksięgowaniu 100% środków na naszym koncie (polecamy korzystać z płatności online!), w przypadku płatności przy odbiorze wysyłka dokonywana jest następnego dnia roboczego. W wyjątkowych przypadkach przesyłka może ulec wydłużeniu - informowani jesteście o tym Państwo przy pomocy statusów online, które otrzymacie w mailu potwierdzającym zakup.

Co robić, jeśli biorę inne leki, cierpię na jakieś choroby?

Jeśli aktualnie bierzesz leki, lub cierpisz na jakiekolwiek choroby powinieneś skonsultować się ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem stosowania Acnezine.

Jak powinienem dbać o skórę, gdy mam trądzik?

Używaj płynów przeznaczonych do czyszczenia twarzy (rano i wieczorem), zamiast zwykłego mydła. Twój dermatolog może Ci zarekomendować określony produkt. Po umyciu twarzy upewnij się, że odpowiednio spłukałeś/aś płyn. Mężczyźni, którzy cierpią na trądzik powinni ostrożnie się golić, tak aby nie podrażniać zbytnio skóry. Przetestuj elektryczne golarki, aby sprawdzić czy nie działają one lepiej na Twoją skórę. Kobiety, które używają kosmetyków odblokowujących pory, powinny upewnić się, że nie powodują one powstawania zaskórników (stosowna informacja powinna być widoczna na opakowaniu kosmetyku).

Kiedy należy rozpocząć stosowanie preparatów przeciwtrądzikowych?

W większości przypadków należy rozpocząć kurację krótko po tym jak pojawi się trądzik. Polecamy jednak zasięgnięcie opinii lekarza dermatologa. Czasami trądzik może ustąpić po krótkim czasie bez stosowania żadnych preparatów, ale w takim wypadku mogą pojawić się blizny potrądzikowe.

Czy stres lub nieodpowiednie składniki odżywcze mogą spowodować wystąpienie trądzika?

Stres może wpłynąć na pojawienie się trądzika. Dzieje się tak ponieważ stres stymuluje hormony, które mogą spowodować nadprodukcję sebum.

Jeżeli chodzi o jedzenie – nie ma naukowych dowodów, że jakiekolwiek składniki odżywcze mogą spowodować wystąpienie trądzika. Ogólna rekomendacja jest jednak taka, aby dieta była odpowiednio zbilansowana, tak aby organizmowi nie brakowało żadnych składników odżywczych.

Czy mogę stosować Acnezine jednocześnie z innymi preparatami?

Acnezine można bezpiecznie brać razem z innymi suplementami i lekami trądzik, aby osiągnąć przyśpieszone wyniki i wykorzystać efekt synergii. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy się konsultować z lekarzem dermatologiem.

Czy Acnezine ma jakieś skutki uboczne?

Acnezine nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Aczkolwiek, jak każdy naturalny preparat, może on wywołać pewną reakcję organizmu. Rekomendujemy, aby przed rozpoczęciem stosowania naszych preparatów skonsultować z lekarzem czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania.

Czy Acnezine działa skutecznie na trądzik zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn?

Ponieważ Acnezine nie jest środkiem hormonalnym – jego działanie jest bardzo skuteczne zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Zamów Acnezine teraz!